Правила участі та зобов’язання учасників акції «Quest-drive SKODA KAROQ»

 1. Організатором акції «Quest-drive SKODA KAROQ» (далі – Акція) є ТОВ «АВТОМЕДІАГРУП».
 2. Власником автомобілю, що бере участь в Акції, є __________________________.
 3. Підписуючи Правила участі та зобов’язанння учасників акції «Quest-drive Skoda Karoq» (далі — Правила) я, _______________________________________________, зобов’язуюсь їх виконувати.
 4. Я розумію, що участь в Акції мені не гарантована.
 5. Учасники Акції визначаються ТОВ «АВТОМЕДІАГРУП» шляхом проведення співбесіди серед осіб, які подали заявку. Участники Акції можуть бути в будь-який момент замінені без пояснення причин.
 6. Я надаю ТОВ «АВТОМЕДІАГРУП» дозвіл на обробку моїх персональних даних з метою здійснення господарської діяльності ТОВ «АВТОМЕДІАГРУП», повідомлення мене про пропозиції, акції, товари і послуги, що пропонуються ТОВ «АВТОМЕДІАГРУП» відповідно до норм чинного законодавства України, а також даю згоду на передачу персональних даних третім особам, в тому числі на транскордонну передачу персональних даних, якщо це буде необхідно з вищезазначеною метою.
 7. Я надаю ТОВ «АВТОМЕДІАГРУП» згоду на використання мого імені, мого фото- та відео зображення в рекламній та інформаційній діяльності всіма дозволеними чинним законодавством способами, зокрема, шляхом публічного показу, відтворення і розповсюдження.
 8. Я надаю ТОВ «АВТОМЕДІАГРУП» згоду на використання імені моєї дитини __________, її фото- та відео зображення в рекламній та інформаційній діяльності всіма дозволеними чинним законодавством способами, зокрема, шляхом публічного показу, відтворення і розповсюдження.
 9. Усі учасники Акції (далі — Учасники) мають пред’явити дійсне водійське посвідчення категорії В та бути старше 18 років.
 10. Учасники, отримавши автомобіль перед початком Акції мають прибути на ньому у вказане керіництвом ТОВ «АВТОМЕДІАГРУП» місце у встановлені строки.
 11. Усі Учасники зобов’язані дотримуватися Правил дорожнього руху України і виконувати вказівки представників ТОВ «АВТОМЕДІАГРУП» та власника Автомобіля. Обираючи швидкість руху, стиль і манеру керування автомобілем, Учасник зобов`язаний враховувати реальну дорожню ситуацію та стан дорожнього покриття щоб не допустити ДТП, пошкодження автомобіля та іншого майна і завдання шкоди здоров’ю собі і третім особам.
 12. Особам що перебувають у нетверезому стані і/чи під впливом наркотичних речовин, особам з поганим самопочуттям суворо забороняється сідати за кермо автомобіля.
 13. Забороняється відволікатися під час керування автомобілем, зокрема здійснювати фото/відеозйомку, вести телефонні розмови, тримаючи телефон у руці, писати SMS та повідомлення у соціальних мережах, вживати їжу і напої, забруднювати салон автомобіля.
 14. Учасник за необхідності має право передати автомобіль представникам ТОВ «АВТОМЕДІАГРУП», для виконання ними своїх обов’язків.
 15. Учасники, які з власної вини завдали пошкоджень транспортному засобу або третім особам, повинні відшкодувати вартість франшизи (згідно зі страховим договором автомобіля) протягом 15 календарних днів із дати виставлення претензії.
 16. Учасники , які завдали шкоду здоров’ю собі або іншим особам, несуть відповідальність самостійно і відшкодовують всі збитки, які не відшкодовуються договорами страхування. Власник Автомобілю та ТОВ «АВТОМЕДІАГРУП» не несуть відповідальності за пошкодження майна та завдання шкоди здоров’ю, які виникли внаслідок керування автомобілю Учасниками.
 17. Власник Автомобілю та ТОВ «АВТОМЕДІАГРУП» не несуть відповідальності за скасування Акції внаслідок форс-мажорних обставин, зокрема несприятливих погодніх умов.

 

З умовами участі в Акції ознайомлений і зобов’язуюсь їх дотримуватися.

 

ПІБ

____________________________________________________________________________________

 

Паспорт _____ № ___________, виданий __________________________________________________

_____________ «______» ______________ року, зареєстрований (-а) ___________________________

_______________________________________________________________________________________